Виробництво

На заводі функціонують швидкісні лінії розливу напоїв, що оптимізує роботу підприємства. Завод у Золотоноші здатний не лише задовольнити нинішній попит на продукцію Компанії, а й збільшити обсяг виробництва за необхідності в майбутньому.

Перевірка якості напоїв відбувається на всіх етапах виробництва та здійснюється у спеціальній атестованій лабораторії. На нашому підприємстві впроваджена сертифікована інтегрована система менеджменту, управління якістю та безпекою харчових продуктів.

Щорічно Компанія вкладає кошти в оновлення та розширення виробничих потужностей. Так, 2020 року Компанія «Роял Фрут Гарден» придбала Київський завод шампанських вин, який був переміщений на виробничі площі в Золотоноші, де протягом 2020-2021 років тривали будівництво приміщень та монтаж лінії з виробництва сидру по технології подвійної ферментації з ендогенним СО2. Замкнута виробнича система забезпечує економію водного ресурсу і виключає негативний вплив на довкілля.

Висока якість продукції Компанії залежить від води, яку використовують для виробництва напоїв. Оскільки в питаннях якості не може бути компромісів, для виробництва напоїв Компанія використовує лише артезіанську воду з оптимальним мінеральним складом. На завод вода подається зі свердловин , які повністю забезпечують потреби підприємства у сировині.

Компанія «Роял Фрут Гарден», на сьогоднішній день, є одним з вагомих національних гравців на ринку сидрового виробництва. Не зупиняючись на досягнутому, впроваджує в своїй підприємницькій діяльності, паралельно, виробництво пива та напоїв зброджених. Демонструє високі показники ефективної бізнес діяльності.

Жодних Секретів

Ми робимо наш сидр із збродженого соку. Жодних секретів!
На кожному з 5 етапів процесу ми ретельно стежимо за якістю і тому продаємо справді класний сидр. Аби ви самі відчули, що щастя – це просто!

Перший етап

ЗБІР ВРОЖАЮ

З липня до жовтня ми приймаємо на заводі врожай яблук, зібраний з наших власних садів в м. Золотоноша та від інших місцевих фермерських господарств.

Другий етап

СОКОВИЖИМАННЯ

Після того, як ми миємо і перебираємо яблука, вони йдуть під прес, де з них вичавлюється сік

Третій етап

БРОДІННЯ та ФІЛЬТРАЦІЯ

Алкоголь заброджується природнім шляхом із цукрів, які містяться у яблучному соку. Потім ми відділяємо осад та освітлюємо сік шляхом фільтрації

Четвертий етап

КУПАЖУВАННЯ

Щоб отримати кінцевий смак сидру, у вже заброджений та відфільтрований сік ми додаємо цукор, настої різних трав, фрукти та інші соки

П’ятий етап

РОЗЛИВ

Готовий сидр на спеціальних виробничих лініях ми розливаємо у скляні пляшки об’ємом 0,7 та 0,33 л та у пластикові чи металеві кеги. Після цього — відправляємо в магазини і паби!